T-KREKLU APDRUKA

Mēs piedāvajam vienu no modernākajām tehnoloģijām T-kreklu apdrukai.
Digitālā tekstila apdruka – piedāvājam pilnkrāsu kā arī balto apdruku. Atšķirībā no analogiem risinājumiem, kā sietspiede un termodruka, šis risinājums ir lielisks cenas un kvalitātes ziņā, kā arī jebkurai tirāžai, sākot no vienas vienības. Šī tehnoloģija ļauj drukāt uz gataviem apģērbiem kā arī piegrieznēm vai sagatavēm. Krāsa tiek klāta tieši uz auduma, tā iesūcas šķiedrās un faktiski nav sajūtama. Krāsas ir ekoloģiskas un apdrukāt var pat zīdaiņu apģērbu.

Digitālā tiešā apdruka

Tieši šo tehnoloģiju mēs izmantojam kā galveno, apdrukājot T-kreklus ar tekstila printera palīdzību. Tehnoloģijas pamatā ir tintes apdruka, kas tiek veikta tieši uz auduma. Apdruka ļauj izdrukāt pat vissmalkākās detaļas un neierobežotas krāsu pārejas. Apdruka šajā tehnoloģijā izceļas ar košām krāsām un ļoti labu noturību. Atšķirība no sietspiedes tehnoloģijas, sarežģītu pilnkrāsu druku iespējams nodrukāt arī vienā eksemplārā. Šī tehnoloģija piemērota visu veidu tekstila apdrukai. Iespējams drukāt kā uz gataviem apģērbiem, tā arī uz piegrieztnēm un sagatavēm. Krāsas, kas ražotas uz ūdens bāzes tiek klātas “tieši uz auduma”, tādejādi radot sajūtu, ka apdruka burtiski ieēdas auduma šķiedrās. Tiešā digitālā druka sniedz iespēju nodrukāt pilnkrāsu vai melnbaltas fotogrāfijas, košus, daudzkrāsainus dizainus ar smalkām detaļām un krāsu pārejām bez fona. Lielākais apdrukas laukums ir 40x60cm.

Termodruka

Izmantojot šo tehnoloģiju apdrukāt iespējams veikt sākot no vienas vienības. Ja kopējais apjoms ir neliels, tad šī ir īstā tehnoloģija, ar kuru veikt šāda veida apdruku, jo tā apvieno sevī zemas izmaksas un augstu drukas noturību. Apdruka iespējama uz visa veida tekstila izstrādājumiem. Drukas procesā tiek izmantoti tikai augstākās klases izejmateriāli, līdz ar to garantējam drukas noturību. Druka nelobīsies nost un neplaisās. Iesakām izvēlēties termodruku gadījumos, kad vēlamā uzdruka paredzēta ne vairāk kā 3 krāsās. Termodrukas iespējas ir plašas pieejamo materiālu krāsu un faktūras daudzveidības dēļ – gluda druka, samta druka, mirdzoša druka.

Sietspiede

Apdruka sietspiedes tehnoloģijā paredzēta sākot no 25 gab. Ar speciālu tekstila krāsu izteiksmīgumu un dzīvīgumu. Sietspiedes tehnoloģijā iespējams nodrukāt visas iespējamās krāsas, t.sk arī zelta un sudraba krāsas, vidēji smalkas detaļas. Priekšrocības šai drukas tehnoloģijai ir salīdzinoši zemas izmaksas, laba apdrukas noturība. Cena atkarīga no apdrukājamo piekšmetu skaita, apdrukas izmēra, kā arī krāsu skaita. Cena katram dizainam tiek precizēta atsevišķi.

APSKATĪT CENAS

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

T-KREKLI

Oriģināls dizains un pilnkrāsas attēli T-krekliem. Piedāvajam radīt kā uzņēmumiem tā arī individuālajiem pasūtītājiem lielisku dizainu uz T-krekliem.

CEPURES

Piedāvājam izšūt vai ar termopārnesi uzlikt jūsu uzņēmuma logo uz cepurēm. Lielisks suvenīrs un reprezentīvais materiāls.

DŽEMPERI UN BLŪZES

Piedāvājam radīt individuālu risinājumu jebkura veida tekstila izstrādājumam. Apdrukājam gandrīz visu, izņemot melnu poliesteru.

APAVI

Inovācija un jaunums. Padari savus apavus neatkārtojamus un individuālus. Druka uz apaviem vairs nav mīts.

APSKATĪT CENAS

JAUNĀKIE DARBI

Personalizēti T-KREKLI vecpuišu ballitei

T-krekli sporta pasākumiem

TIEŠĀ DRUKA UZ T-KREKLIEM

DOBLELES DZIRNAVNIEKA bērnu sporta kreklu apdruka

Baltās krāsas druka uz T-KREKLIEM

Individuāla dizaina pilnkrāsas druka uz T-KREKLIEM