LIELFORMĀTA DRUKA
UN PLOTERĒŠANA

Lielformāta druka  – īpaši piemērota dažādu reklāmas materiālu izveidei  – baneri, uzlīmes, plakāti. Iespējams apdrukāt tapetes, līmplēves, kanvas, plastikātu, žalūziju audumus u.c.
Jūsu uzdevums ļaut vaļu izdomai, Instant komandas uzdevums – to realizēt.Nodrošinām ne tikai uzlīmju druku, bet arī to ploterēšanu (izgriešanu) vēlamajā formā. Ilgnoturīgākam efektam piedāvājam arī drukas laminēšanu.

Lielformāta druka :

Lielformāta druka ir pati ērtākā un pieejamākā tehnoloģija, kas ļauj izgatavot jebkuru izmēru daudzkrāsu reklāmas attēlus. Piedāvājam lielformāta darbu izpildi dažādās tehnoloģijās, kvalitātē un cenu robežās, kā arī visus ar šīs produkcijas pielietošanu saistītos darbus (pēcapstrāde, montāžas darbi, apkope, serviss)

Vislabākais veids kā panākt popularitāti un atpazīstamību sabiedrībā ir, izmantojot liela formāta attēlus, plakātus jeb lielformāta druku.

Efektīvāk par reklāmu medijos!

Ja Jūs vēlaties popularizēt savu ideju, uzņēmumu vai produktu, tad bez reklāmas neiztikt. Cilvēka uzmanību vairāk pievērš tieši liela izmēra attēli un teksti. Tieši tāpēc lielformāta druka ir lielisks veids kā reklamēt savu ideju. Turklāt salīdzinājumā ar reklāmām medijos, lielformāta druka ir finansiāli izdevīgāka.

Vissvarīgākais ikviena dzīves jomā ir kvalitāte. Tieši tāpēc mēs rūpējamies, lai visi mūsu gatavotie lielformāta drukas produkti ir visaugstākajā kvalitātē. Ikvienu Jūsu attēlu, mūsu profesionālie speciālisti palielinās nepieciešamajā izmērā, nesamazinot tā kvalitāti.

Izmēram ir nozīme!

Viss ir pavisam vienkārši – jo lielāks attēls, jo vairāk uzmanības tas pievērsīs. Protams, ir jāņem vērā arī lielformāta drukas produkta novietošanas vieta. Lai Jums nebūtu jauztraucas par liekiem sīkumiem, tad piedāvājam dažāda izmēra drukas veidus. Jūsu ziņā paliek tikai izvēlēties kā vislabāk piesaistīt savu potenciālo klientu uzmanību, mēs paveiksim pārējo!

Kā izveidot lielisku lielformāta drukas dizainu?

1) Svarīgs ir katrs sīkums. Pat burtu lielums un vārdu novietojums var izmainīt cilvēka reakciju pret pasniegto informāciju.

2) Pārspīlēti krāsains un ar informāciju pārblīvēts dizains cilvēku drīzāk atbaidīs, nekā piesaistīs tā uzmanību.

3) Pasniegtajai informācijai ir jābūt lakoniskai un pietiekami izsmeļošai vienlaicīgi.

4) Iespējams vajadzētu apsvērt uzticēt lielformāta drukas dizaina izveidi profesionālim.

Ploterēšana (plotergriežšana):

Ploterēšana ir interesanta tehnika gan nozares profesionāļiem, gan tiem, kuri nav ikdienā saskārušies ar šādu vārdu vai tehniku. Bet patiesībā viss ir diezgan vienkārši, lai saprastu kā darbojas šis sarežģītais mehānisms. Parasti šī tehnika tiek izmantota pie uzlīmju izgatavošanas procesa. Ir gadījumi, kad vajag nestandarta formu uzlīmes ar dažādiem izliekumiem un citiem elementiem.

Lielisks risinājums skatlogiem birojos, skaistumkopšanas saloniem, veikaliem un daudz citām nozarēm un iestādēm, kur nepieciešamas sarežģītākas formas uzlīmes.

Papildus piedāvājam arī uzlīmju laminēšanu, kas nodrošina aizsardzību pret izbalēšanu un skrāpējumiem. Garantējam augstu drukas kvalitāti!

APSKATĪT CENAS

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

DRUKA UZ PLĒVĒM

Pilnkrāsas druka uz pašlīmējošiem materiāliem, kas izmantojami iekštelpām un āram. Izmatojams uz cietām un gludām virsmām. Faktiski bez izmēru ierobežojumiem.

DRUKA UZ PAPĪRA

Pilnkrāsu druka uz dažāda biezuma papīra un tapetēm. Materiāli, kas izmantojami iekštelpām.

PVC BANERU DRUKA

Pilnkrāsu druka uz lielformāta reklāmas materiāla, kas ir lieliski piemērots būvtāfeļu un vides plakātu izgatavošanai.

DRUKA UZ AUDUMA

Pilnkrāsu druka uz kanvām, auduma žalūzijām, apģerba.

UV DRUKA

Īpaši noturīga druka, kas paredzēta drukāšanai uz cietiem un mīkstiem materiāliem. Drukā balto krāsu un druka ir matēta.

GRĪDAS UZLĪMES

Pilnkrāsu uzlīmes, kas paredzētas uzstādīšanai uz gandrīz jebkura grīdas seguma. Uzlīme tiek pārklāta ar speciālu augstas izturības laminātu.

APSKATĪT CENAS

JAUNĀKIE DARBI

Lielformāta drukas risinājumi veikaliem

KANVAS jūsu videi.

FESPA 2018

FESPA 2018

FESPA 2018

FESPA 2018