KO MĒS PIEDĀVĀJAM

AUTO UZLĪMES

Izgatavojam un uzstādam uzlīmes, kas paredzētas lietot āra apstākļos. Tām ir stiprināta izsturība,kā arī elastības koificents ,kas speciāli radīts auto aplīmēšanai.

MAGNĒTISKĀS UZLĪMES

Lielisks risinājums ja darba vajadzībām izmanto privāto automašīnu, vai arī uzņēmuma atpazīšanas zīmes nav nepieciešamas 24/7. šajās uzlīmēs ir iestrādāts magnēts, kas ļauj viegli uzlikt un noņemt šo uzlīmi.

DRUKA UZ AUTO

Pilnkrāsu drukas uzlīmes un pilna auto aplīmēšana ar grafisku dizainu. Jebkurš motīvs, attēls, produkts var rotāt jūsu auto.

DIZAINA IZSTRĀDE

Lai jūsu ideja materializētos, mēs piedāvājam izstrādāt maketu jūsu auto un pēc tam to realizēt uz auto.

APSKATĪT CENAS

AUTO APLĪMĒŠANA

Auto aplīmēšana Instant graphics izpildijumā variē sākot no maziem akcentiem uz auto līdz pat pilnai auto virsbūves aplīmēšanai.

Piedāvajam augstas kvalitātes dažādu krāsu un tekstūru auto līmplēves no vadošajiem pasaules ražotājiem. Mūsu, Instant graphics, profesionāļu komanda palīdzes piemeklēt katra uzņēmuma un zīmola tēlam,gaumei un budžetam atbilstošāko risinājumu. Individuāla auto aplīmēšana ir veids,kā atšķirties pelēko automobīļu plūsmā un kļūt pamanāmam potencionālajiem klientiem un sadarbības partneriem.

Piedāvājam arī auto aplīmēšanu ar caurspīdīgo aizsargplēvi, kas pasargā auto virsbūvi no nevēlamiem bojājumiem-skrāpējumiem vai nelielu akmeņu radītiem triecieniem.

Uz auto var izvietot ne tikai uzlīmi ar firmas adresi un telefonu, bet arī mašīnu pilnībā aplīmēt gan vienas krāsas līmplēvē, tādejādi mainot virsbūves krāsu, gan apdrukātā līmplēvē. Tādā gadījumā tā piesaista ikviena skatītāja uzmanību un kļūst par īstu reklāmas mākslas darbu un vides objektu.

Auto pilna aplīmēšana ir vispopulārākais un ātrākais veids, kā mainīt auto krāsu un vizuālo izskatu.

Automašīnu aplīmēšanai tiek izmantotas dažādas plēves, kas atšķiras ar savu noturību, elastību utt.. Automašīnu aplīmēšanā drukātās uzlīmes tiek lakotas vai laminētas, kas nodrošina nevainojamu noturību ekspluatācijas laikā.

Uzņēmums strādā tikai ar vislabākajiem materiāliem un dod 2 gadu ilgu garantiju savam darbam, taču mūsu uzņēmumā izmantoto līmplēvju noturība ir stipri ilgāka un auto parasti saglabā savu izskatu pat vēl vairāk gadus.

Līmplēve veic aizsargfunkciju jebkurai aplīmētajai virsmai, taču dažreiz īpašnieki vēlas aplīmēt automašīnas virsbūves apakšējās daļas ar caurspīdīgu aizsargplēvi, lai pasargātu tās no mehāniskas iedarbības, un līdz ar to arī no iespējamas korozijas.

Veicot auto aplīmēšanu, to ar līmplēvi aplīmē 100 % no auto virsmas, ieskaitot detaļas, kuras aplīmēšanas procesā noņem, aplīmē atsevišķi un pievieno atpakaļ.

Mēs aplīmējam ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, kravas auto, furgonus, autobusus, speciālo tehniku, ūdens transportu u.c.

Auto aplīmēšanai ir vairākas priekšrocības:

Auto aplīmēšana ir līdzīgā cenā vai lētāka nekā auto krāsošana.

Auto aplīmēšana ir daudz ātrāka (1-2 dienas).

Zem līmplēves paliek oriģinālā virsbūves krāsa, kuru jebkurā brīdī var atjaunot, noņemot līmplēvi.

Līmplēve pasargā auto virsbūvi no sīkiem skrāpējumiem un līdz ar to no iespējamās korozijas.

Svarīgi zināt, ka pēc auto pilnas aplīmēšanas vai vairāk par 20-30% virsbūves aplīmēšanas, auto īpašniekam ir jāsaņem jaunu tehnisko pasi

Daži svarīgi padomi, lai aplīmētais auto ilgtermiņā labi pildītu savas reklāmas un / vai informatīvās funkcijas:

Izvēlēties sertificētus speciālistus ar praktisku pieredzi auto aplīmēšanā.

Izvēlēties profesionāli izstrādātu dizainu, kurā ietvertas pasūtītāja vēlmes, kā arī tiek ņemta vērā auto uzbūve un mērķi, kādiem aplīmē auto.

Izvēlēties izstrādātajam dizainam atbilstošāko aplīmēšanas tehnoloģiju un līmplēves.

Pareizi un skrupulozi sagatavot auto – notīrīt, veikt attaukošanu, uzmanīgi noņemt detaļas (vajadzības gadījumā).

Izmantot slēgtas, auto aplīmēšanai piemērotas telpas ar noteiktu temperatūras un mitruma režīmu, kas aprīkotas ar speciālām iekārtām.

Izmantot profesionālus darba rīkus, kas neskrāpēs un citādi nebojās auto virsmu.

Veikt aplīmētā auto pareizu mazgāšanu un apkopi.

Auto uzlīmes

Auto uzlīmes mēdz būt gan drukātas, nodrošinot krāsu pārejas, gan monohromas ploterētas (izgrieztas no līmplēves). Līdz ar to uz tām var būt dažādi pilnkrāsu attēli vai tikai burti un simboli, kuri mēdz variēt gan savā izmērā, gan krāsu gammā.

Atsevišķi iegādājoties auto uzlīmes, mēs tam nodrošināsim arī transportplēvi ērtai līmēšanai.

Uzlīmju priekšrocības:

Ērti uzklājamas pat uz mazākajiem laukumiem.

Viegli kombinējamas.

Pareizi sagatavotu uzlīmju uzklāšana aizņem vien sākot no pāris minūtēm

Uzlīmju izgatavošana, laika ziņā, būs atkarīga no uzlīmes lieluma, aplīmējamās virsmas konfigurācijas un sagatavošanas, kā arī no paša līmētāja prasmēm.

Ir iespēja uz auto izvietot uzņēmuma logo, nosaukumu un kontaktinformāciju, kas atgādinās par uzņēmumu un uzlabos tā atpazīstamību, turklāt neprasīs lielus finansiālos ieguldījumus. Izteikti labu rezultātu iespējams panākt, pilnīgi pārveidojot auto dizainu, izveidojot to košu un pamanāmu. Šādi dizaini skatītāju neatstās vienaldzīgu un paliks tā atmiņā uz ilgāku laiku.

APSKATĪT CENAS

JAUNĀKIE DARBI

Ziedu ekspresim jauns dizains

SEAT ATECA T/C ALFA

Pilna vilcēja un piekabes aplīmēšana

Auto aplīmēšana BMW E60 Plēve-zils hroms

VESIVEK auto parka aplīmēšana Somijā

PIEKABES APLĪMĒŠANA (process)